Omezení pozvaných lidí na Facebook event na 50

Zaznamenali jsme spoustu paniky ohledně toho, že by Facebook měl opět snížit počet lidí, které můžete pozvat na event a to z 500 tentokrát na 50.

Pro mnohé pořadatele různých kulturních událostí to naštěstí tak není.
Je to pouze další obrana Facebooku proti „zneužívání“ určitých služeb.

Stejně jako Vám může být zablokováno psaní zpráv na určitou dobu, když spamujete hodně své kontakty skrze zprávy se stejným textem, či nemůžete chvíli vkládat odkazy na cizí timeliny, když ve velké míře sdílíte nějaké odkaz – např. s nějakým eventem na zdi stránek, eventů a timeliny…tak přichází i nové omezení pro ty, jež svůj profil často používají na masové zvaní lidí na různé akce (například produkční v klubech) a velké procento těchto lidí na pozvání nezareaguje (jakýmkoliv způsobem – zajímá mě, zúčastním se, ignorovat).
Omezení na 50 lidí je tedy dočasné (u pozastavení tohoto typu to bývá 3 dny na jedno porušení) a když budete místo masového zvaní na události přemýšlet a opravdu vybírat jen ty, které by to mohlo zajímat, zmíněných 500 by mělo brzy zase fungovat i vám.

Příspěvek byl publikován | Autor: Vít Černík.

Obsah je králem

Odborníci ze všech koutů dnešního marketingového světa se shodují, že už dávno odzvonilo „push“ kampaním, jejímiž nástroji jsou mailové spamy a ostatní otravné marketingové praktiky. Celý příspěvek

Příspěvek byl publikován | Autor: Jan Vondryska.