Google Adwords

Google Adwords vyhledávací síť

Google Adwords je reklamní PPC systém pro vyhledávací a reklamní síť celosvětového vyhledávače Google. Umožní Vám umístit Vaší stránku na přední pozice výsledků vyhledávání předem určených klíčových slov, která jsou spojena s Vaším zaměřením.

Google Adwords obsahová síť – bannerová reklama

Banerovou kampaň lze zaměřit na všechny partnerské weby služby Google AdSense, která obsahuje milióny stránek po celém světě. Zaměřování je možné buď podle klíčových slov, které dotyčný hledal,tematicky – podle zaměření těchto webů či vybrat přesně webové stránky, na kterých chcete, aby se Vaše reklama zobrazovala.

Google remarketing

Při propojení Google Adwords s Vašimi stránkami je zde také možnost remarketingového cílení bannerové a textové reklamy na uživatele, kteří navštívili Váš web. Ta se bude zobrazovat na miliónech partnerských webů společnosti Google. Remarketing je nejúspěšnějším druhem reklamy v obsahové síti.

Google Nákupy

Díky napojení na vytvořený feed s Vašimi produkty skrze Google Merchant Center vytvoříme kampaň ve vyhledávací síti Google nákupy. Zásadní výhodou této kampaně je zobrazování Vašich produktů ve vyhledávání včetně obrázku, ceny a jména Vaší stránky. Díky tomu, že uživatel přímo vidí tyto rozhodující činitele, je pravděpodobnost konverze daleko vyšší.

Reklamní kampaň Google Adwords doporučujeme doplnit i o kampaň na S-kliku ve vyhledávači Seznam.cz. Tímto lze teoreticky dosáhnout 100% pokrytí vyhledávání v ČR.

  • Prokonzultujeme s Vámi reklamní kampaň, zaměření a silné stránky Vašeho podnikání.
  • Zanalyzujeme poptávku ve vyhledávačích a určíme nejsilnější vyhledávaná slova pro Váš obor nebo eshop.
  • Vytvoříme reklamní kampaně a budeme je spravovat a upravovat po celou dobu jejich trvání, abychom dosáhli co nejlepších výsledků za co nejmenší náklady.
  • Vytvoříme remarketingové cílení reklamy na uživatele, kteří již navštívili Vaši stránku, nebo její konkrétní sekci.
  • Zajistíme výrobu bannerů pro Vaši grafickou reklamu.
  • Na konci sjednaného období pro Vás připravíme report výdajů, výsledků, nejhledanějších slov a dalších dohodnutých ukazatelů.

 

Napište nám