S-klik

S-klik je reklamní PPC systém pro vyhledávací a reklamní síť vyhledávače Seznam.cz.

U reklamy S-klik platíte, jako u ostatních PPC systémů, pouze až ve chvíli, kdy Váš inzerát zaujme a uživatel na něj klikne. Seznam je společně s Googlem nejpoužívanějším vyhledávačem v ČR.

S-klik – Vyhledávací síť

Reklama ve vyhledávací síti S-klik Vám umožní umístit Vaší stránku na přední pozice výsledků vyhledávání předem určených klíčových slov, která jsou spojena s Vaším podnikáním.

S-Klik Bannerová reklama a Retargeting

Bannerová kampaň v obsahové síť Seznamu, kterou je možno zacílit podle zaměření webů (pro ženy, pro muže, sport, technika …). Díky retargetingu (obdobě remarketingu na Google a Facebooku)  navíc S-klik poskytuje možnost zaměření bannerové kampaně přímo na uživatele, kteří navštívili Váš web, či jeho část.

Kompletní seznam webů, na kterých S-klik zobrazuje reklamu naleznete zde:
Partnerské weby obsahové sítě S-klik

Produktová reklama S-klik  – Zboží.cz

Produktová reklama napojená na Váš účet na Zbozi.cz, která ukazuje přímo jednotlivé produkty včetně ceny a obrázku, díky čemuž dosahuje vysoké úspěšnosti. Tento produkt je obdobou tzv. Google nákupů.

Co pro Vás uděláme:

  • Prokonzultujeme s Vámi reklamní kampaň, se zaměřením na silné stránky Vašeho podnikání.
  • Zanalyzujeme poptávku ve vyhledávačích a určíme nejsilnější klíčová slova pro Váš obor nebo e-shop.
  • Vytvoříme reklamní kampaně v systému S-klik a budeme je spravovat a upravovat po celou dobu jejich trvání, abychom dosáhli co nejlepších výsledků za co nejmenší náklady.
  • Vytvoříme retargetingové cílení reklamy na uživatele, kteří již navštívili Vaši stránku, nebo její konkrétní sekci.
  • Na konci sjednaného období pro Vás připravíme report výdajů, výsledků, nejhledanějších slov a přehled dalších dohodnutých ukazatelů.

 

Napište nám